Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyooka

    tag

    válasz Sanctus #3352 üzenetére

    Én nem azt kérdeztem, hogy milyen telót vegyen. Félre értés. Hanem, hogy kinek mennyi appal, mennyire lassult be a teló. Szerintem erre a kérdésre a legjobban a választ csak s4 mini tulajok tudják. Más készülék ehhez képest volt függvény.

    De most más gondom akadt a saját minimmel. Ma egész nap azt játszotta, hogy kedvére megbolondult és mintha 500 helyre nyomtam volna egyszerre, megnyitotta a galériát, le-fel húzogatta az értesítő sávot, belépet a böngészőbe stb, mint ha egyszerre 500 helyen nyomogatnám a kijelzőjét. Mind a 3x ezt a mai napon hívás közben csinálta. Sötét volt a képernyőm tehát lekapcsolt. Telefonáltam, egyszer megszakadt a vonal majd elkezdte produkálni a fent leírtakat. Mind háromszor csak az akksi kivétele segített a dolgon, még újra indítani sem engedte mert közben meg semmire nem reagált a kijelzőm. Kicsit ma nagyon pipa lettem, 3ból 2 hívás munkával kapcsolatos volt. :(( Teljesen gyári rajta minden, még rootolva sincsen. Telenoros. Legfrissebb szoftver van rajta.

    [ Szerkesztve ]

    Iphone 5 16GB White

Új hozzászólás Aktív témák