Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winchester95

    őstag

    válasz h3lios #114 üzenetére

    Most nem az ajánlott, tetszett stb...ről van szó.....Ha még eddig valaki nem értette meg és az alapján vásárol az a maga baja.Az a plecsni arra jó hogy megtudd mennyire jött be a tesztelőnek.Nem neked és nem a második, harmadik embernek.
    Igen ebben győztél.Samsungnál tényleg adják a frissítéseket is azért.(De más gyártóknál nem nagyon).
    A RAM, Proci, gyorsító és az egész hardveres témát meg nem érted.Nem is fogok belemenni ebbe. Parasztvakítás az egész.Olyan mint amikor a csúcsgépen akadozik mondjuk a GTA 100, Xbox 540-en meg vígan elfut ugyan olyan felbontással grafikával.....Remélem kezded érteni mire gondolok...Ha nem akkor x)

    -HajTömeg-: Nem akad egyáltalán.Iphone 4ről váltottam anno: xperia s re.(kicsit lassú volt, launchert elrontották bár azt lehetett cserélni de nem volt az igazi....)xperia s ről utolsó esélyem a samsung volt.Abban nem csalódtam.S3 miniben sem.Használatra olyan mint egy iphone 4.Nem akad.(jó nem teljesen olyan.) Én is érzékeny vagyok az akadásokra rohadtul.De ez nem akad az fix.(minden gyári rajta.Igaz nekem egyből 4.1-el jött ki)
    Előfizetést nem kell nézni.Nem tudom mit nem lehet megérteni azon hogy a normális kártyás árat kell nézni......hülyeség így hasonlítgatni. Nem is az előfizus árról volt szó.Más tészta.
    Képek szerintem nagyon rosszak az S4 mininél.S3 mininél viszont jók.
    Egy baj van az s3 minivel. A 720p-s parasztvakítás.Nem eredeti 720p-t vesz fel. :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák