Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Donki Hóte

    veterán

    válasz ricsike_p20 #303 üzenetére

    A probléma létezik, én is találkoztam vele, de egyáltalán nem biztos, hogy a Samsung Galaxy telefon a hiba oka.

    Asszony S9 telefonjánál találkoztam a gonddal, de csakis abban az esetben, ha egy Telekomos előfizetéses kártya volt az első kártya és egy szintén Telekomos Dominó kártya volt a SIM2 foglalatban. Ebben az esetben az előfizetéses számán keresve sokszor nem csörgött ki a telefon, hanem rögtön hangpostára ment a hívás :(

    Ha a Dominós számán hívták, akkor mindig kicsörgött a hívás. A két kártyát felcserélve maradt a hiba, de ha pl. másik szolgáltató kártyája volt a másik foglalatban, akkor meg hiba nélkül ment ki a hívás a Telekomos előfizetői kártyájára.

    Mivel a problémát 2-3 hívásból tutira lehetett bizonyítani, a Telekom SIM kártya hibára gyanakodott, a SIM kártyákat ingyen és bérmentve kicserélte neki, de sajna a hiba maradt.

    Ha Vodás, vagy Telenoros kártya volt vegyesen a Telekomos kártyával, akkor meg jól működött a készülék :U

    A problémát végül az oldotta meg, hogy elejtette a telefont, összetört és lecserélte egy A52 5G telefonra ;)

    Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

Új hozzászólás Aktív témák