Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mihail38

    aktív tag

    válasz Quasi_modo #12713 üzenetére

    Teljes mértékben igazad van, úgy csinálnak mintha erről nem tudtak volna és csak akkor derűlt volna ki amikor meg vették, a hibákról jó ha írnak az tény mert segíthet a jelenlegi tulajoknak is és a leendő tulajoknak is, nem értem miért lenne hiba az ami eleve nincs benne?
    Aki meg vette az tudta hogy ez nincs, most meg úgy gondolja valami csoda útján a samsung neki majd megoldja, komolywn mondom ez már a vicc kategória.
    Lehet majd a samsung szoftveresen megoldja hogy különböző szirénázási hangot ad majd a telefon az értesítéstől függően, de lehet ez sem lenne jó a led kell! :DDD
    Ujjlenyomat olvasó? Ránézek a telefonra és már kész is van, de amikor az ujjlenyomatot használtam akkor tökéletes volt az tény hogy a helyét meg kell szokni, vizes kézzel eleve nem nyulok semmihez, vizes kézzel megfogom a poharat és kicsúszik a kezemből persze hogy a pohár a rossz... :DDD
    Meg kell tanúlni kezelni a telefont és azt csinálunk vele amit akarunk, ha nem úgy használjuk ahogy kell és azt keressük benne ami eleve benne sincs akkor ne csodálkozzunk hogy valami nem okés
    Ha nekem szükségem van valamire és tudom hogy hiányozni fog akkor nem veszem meg főleg nem 300 ezerért akkor veszek olyan telefint amiben benne van és lehet anyagilag is jobban járok...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák