Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #97246720

    törölt tag

    válasz mycso #18132 üzenetére

    Gyanítom hogy frissülni fog a modem is az 5.1.1el... mint mondtam mióta a pof2-t használom azóta nincsenek térerő gondjaim,legalábbis eddig :)

    kali: mind köztudott egy mobilnak a térereje sok mindentől füg:modem chip és a hozzá tartozó szoft, az antenna tulajdonságai(mérete, fajtája,stb.), a csatlakozott állomás tavolsága, időjárás, esetleges akadájok anyaga,vastagsága a az allomás és a telefon között. Lehetne vesézgetni, de ha lehetséges szoftveresen javítani az a teló antennájának nyereséges jelvételén akkor akkor a térerő javul, illetve ha ha nincs hálózat annak időtúllépésének idejét lehet még kisebbre venni hogy milyen időközönként keressen hálózatot, sajnos a legtöbb esetben az utóbbi játszi szerepet szerintem, az én melóhelyem kb. 1000m3 föld és 20 centi vasbeton választja el a külvilágtól , max hálózat az edge 1-2 csíkkal ha jó helyen vagyok, és itt szolott gond lenni ha elmegy a térerőm akkor nem akart visszajönni, mióta a pof2 van fent mindig visszajött a hálózat, telekomos boc3nál mindig újra kellett indítani a telót hogy újra legyen

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák