Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agabe

    addikt

    "használt nullperces konstrukció"

    Szerintem is zavaro a fenti mondat ahogy mas is irta, ezt jo lenne torolni a leirasbol.
    Az rendben van, ha valaki hulye, es nulla biztonsagot nyujto bolti garival vesz meg akarmennyiert egy telefont (raadasul ez nem az olcsobbak koze tartozik), de ezt meg reklamozni is :F
    Jahogymer a Viphone aki adta a keszuleket tesztelesre a telefonjai nagy reszet igy adja el? Nagyszeru :(((
    Ez raadasul kettos merce mas keszulekekkel szemben amik esetleg pont a hivatalos ar miatt nem voltak ajanlva, pedig azok sem lesznek dragabbak a gsm boltokban az afa trukkozesekkel egyutt...bakker nem is ertem hogyan lehet egy tesztben, vagy akarmilyen irasban egyaltalan utalni ilyesmire. Kb olyan mintha direkt csalasra osztokelnek az olvasot.
    Gratula. :((

    A telorol meg annyit, hogy nagyon jo sokmindenben, de aprocska akadasok / animacio roccenesek elofordulnak es latszik a kijelzon, hogy nem RGB.
    Nem mondom, hogy ezek zavaroak, de eszrevehetok, ha a legjobbakhoz (mindegy milyen oprendszer) hasonlitjuk. Androidon pl. aktualis nexus telok folyamatosabbak. Ma mar ekkora hardvernel ez nem kellene, hogy tema legyen, samsung megsem (mas gyarto sem) tud 100%-os lenni.

    Van par bug is az sw-ben, de a legzavarobb nekem pl. az volt, hogy szinkronizalasnal nem kapcsolhatok ki az egyes reszek (nincs ott a kijelolo negyzet, igy a pipat sem lehet kivenni), igy ha valakinek a gmail cimehez tartozik piacasa album is, akkor a telo lerantja az osszes kepet onnan is :DD

    (#216) kekko:
    Pedig az tenyleg jo. Tapintasra kellemes, hasznalatra meg tokeletes mert nem igenyel torodest, es kinezetre is jo. Nem karcolodik annyira mint a fenyes muanyag, vagy a fem es ujjlenyomat sem latszik rajta. Sony fele muanyag sem jobb ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák