Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterson_

    addikt

    válasz mimis #11455 üzenetére

    Én mondjuk már nem szívesen vállalkozok rá itthon, a mérsékelt siekrélményeket tekintve.
    Két-három havonta(vagy mégtöbb) kibírom azt az 1500Ft-ot, hogy rendesen feltegyék nekem.

    Egyébként nem is meséltem nektek, de kb 2-3 napja voltam fóliát rakatni,mert az előző brutál módon megkarcolódott egy szerencsés itthoni pofáraejtés után.
    Jó késő este volt, úgyhogy rögtön nem is vettem észre, hanem másnap buszon ülve.
    Úgy nézett ki, mint egy hajszál, mivel a Home gombot is fedte, csak épp nem az volt, hanem egy kb 5 centis mély karc.(fogalmam sincs, hogy hogyan került rá, vastag szőnyegre esett, és onnan pattant egyet.
    Nem voltam túl boldog, de végülis a gomb nem kapott sokat, és az is csak bizonyos megvilágításban látszik.

    A mese lényege, hogy mondom azért így nem hagyom, úgyis már elég rég tetettem fel a fóliát, úgyhogy bemegyek a szokott helyre.
    Srác teszi fel, aztán közben kérdezi, hogy "pofára esett a telefon?"
    -Mondom ja, sajnos.
    Azt mondja, hogy látja, mert meghajlott a keret, és nem engedi felfeküdni a fólia jobb sarkát.
    Megmutatta, és tényleg:
    Mindenhol pontosan rajta volt, semmi elcsúszás, de a jobb sarkában kb fél miliméterrel megnyomódott kerettől szépen fel votl jőve és le sem lehetett simítani.
    Végülis megoldottam, amikor haértem egy íves ollóval lecsíptem belőle, és így már gond nélkül felfeküdt az egész, bubi és pormentesen.
    Szóval csak óvatosan. a leejtésekkel :K

    [ Szerkesztve ]

    Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

Új hozzászólás Aktív témák