Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aswmaster

    tag

    Sziasztok.

    Egy olyan problémával szembesültem, hogy minden előzmény nélkül a kijelző egyszer csak gusztustalan zöldre váltott (nem volt ledobva sosem a készülék, csak simán egy weboldal volt megnyitva és minden előzmény nélkül csak zöld/sárga/csíkos lett a kijelző).

    Újraindítás/kikapcsolás sem segít rajt, de az az érdekes, hogy hol ilyen, hol nem, nem tudom, minek a függvénye lehet...
    Próbáltam utána olvasni a neten, sokan 2020 decemberi szoftverfrissítésnek tulajdonítják (bár ez ellent mond annak, hogy most már április van és eddig nem volt vele ilyen gondom). Az viszont valóban furcsa, hogy ha tönkrement a kijelző, akkor pedig miért van az, hogy egy feloldás után jó, majd egy másik kijelzőfeloldás után pedig rossz...

    Volt már vkinél ilyen probléma? Javítható? Érdemes esetleg kicseréltetni a kijelzőt, az megoldaná a problémát?

    Itt látható, hogy mi a gond (OK és NOK állapot):

    Köszi előre is!
    ASWmaster

    [ Szerkesztve ]

    "A tudományban a kísérletek és az elemzésük időhöz kötöttek, mégis úgy képzeljük, hogy időtlen természeti törvények bizonyítékát tárjuk fel. A törvények nem időtlenek, ezek is a jelen tulajdonságai, és idővel változhatnak." - Lee Smolin

Új hozzászólás Aktív témák