Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Virág et.

    senior tag

    válasz norbert999 #7645 üzenetére

    Nem értelek. Ezelőtt 2 héttel már azt írtad, hogy felteszed a 2.3.3-at (ami szerintem az általad felsorolt problémák nagy részén segít).
    Ehhez képest még mindig a 2.3.4-et használod és azt várod, hogy valaki megmondja a tutit? Mert abban sajnos hiába reménykedsz, mivel ugyanaz a ROM képes máshogy viselkedni két különböző készüléken.

    Próbáld ki a lehetőségeket,vagy ha ehhez nincs kedved de nagyon zavarnak az általad tapasztalt problémák, akkor tényleg válts készüléket. Bár hibátlant szerintem nem találsz.

    jaimee (7640) ez a hozzászólásd kicsit hisztérikusra sikerült, ráadásul úgy sejtem, hogy nem a tapasztalat ihlette, hogy finom legyek....
    Nem kötelező firmware-t cserélni de egyelőre úgy néz ki, hogy majd mindegyik jobb, mint a gyári 2.2.1.
    Eddig senkit sem rúgtak ki, ha nem a hivatalsos szoftverrel vitte szervizbe, de kb 5 perc alatt vissza lehet tenni az eredetit, ha valaki erre vágyik.
    A billentyűzetes kérdésedre meg valószínűleg azért nem válaszolt senki, mivel rajtad kívül másnak nincs szüksége erre az esetleges lehetőségre. Ezért pedig ne haragudj ránk kérlek...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák