Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D-Phrag

    senior tag

    válasz adalbert1 #2754 üzenetére

    (#2755) ollie kollégának igaza van. Optikai képstabilizáció hiánya miatt gyakrabban lehet elmosódott képeket lőni, de ha jók a fényviszonyok eléggé elfogadható a minőség. Kicsit a színek is hidegebbek, kevésbbé telítettek, mint mondjuk az S7-en. Ami egyértelműen negatívum a kamera funkció. Bár az A8 kevésbbé "remeg" használat közben (gimbal nélkül), de nincs ugye lassítás, sem 4K. A slow motion nekem azért hiányzik, de lehet élni nélküle.
    Nekem S7 volt, feleségemnek S6. Én most céges A8-at gyűrök, feleségem S8+. Hát a kettő között nagyon jelentős differencia van. Mivel ő van többet nálunk is a gyerekkel, így jó kezekeben van, igaz ő nem olyan fotó zsonglőr, mint mondjuk én. Mondjuk S8-al is lehet gyenge fotót lőni. Egyéb téren én már jobban szeretem, mint az S7-et (képméret, arány, fizikai gomb elhagyás, ujjlenyomat helye,m űködése stb.). Kell a kompromisszum na. :R

    Más: Otthoni WIFI hálózaton hogy tudom megoldani, hogy ne 2,4GHz-re, hanem 5GHz-re csatlakozzon UPC router esetében?

Új hozzászólás Aktív témák