Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Sinesol #93 üzenetére

    "szaggatnak animációk 2019-ben...no comment."

    Na de ezt nem csak én írtam, hanem a tesztelő is! Rosszul látunk? Nyilván.

    Egyébként én látok döccenést a legtöbb általam próbára tett telefonnál, és nagyon nem kell érte sokat tenni, csak nyitsz Chrome alatt néhány oldalt, majd végül egy Indexet, és gyors elrakod háttérbe, amíg éppen tölt az oldal. Index helyett lehet FB app is. Na, ez tízből kilencszer kifekteti az animációt néhány pillanatra. Nem vészes ez, én nem azt mondom, hogy ebbe bele kell halni, de van akadás, és ez tény. A másik, hogy hiába nagy a kijelző natív felbontása, a legtöbb esetben FHD+ felbontás mellett hajtották a régebbi modellek, és az újak is, ha épp valami app van az előtérben, kivéve néhány területet, például kamera, galéria. Magyarán, az nem érv, hogy ez már évek óta megy, mert nem, nem megy, csak trükkökkel. A legtöbb esetben persze be lehet fixálni a natív felbontást, de alapból egyik sem így üzemel, egyébként még az OP sem.

    A számok éppen arra valók, hogy az eltérő használatból, ingerküszöbből való szubjektív tapasztalatok helyett egy objektíven összevethető értéket képezzen a teljesítményről. Nincs ezzel semmi baj, az autókat sem úgy mérik, hogy ez "nagyon megy", az meg "na, ez még durvábban megy". Ott a lóerő / tömeg arány mutat utat, itt meg a szintetikus tesztek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák