Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z()L3

    tag

    Sziasztok!
    Pár napja váltottam J5 2016-ról egy A5 2017-re. Rövid tapasztalat : az hittem a J5-nek jó az akksija, hát ennek még annál is durvább 😊 Messenger, facebook, időkép, eredmények, youtube meg néha-néha egy kis böngészés a fő feladata, ezt a J5 6-7 óra sot-al tudta, ez pedig kb egy órát ráver 😊
    Nem beszélve arról, hogy ebben van automatikus fényerő állítás, always on meg ujjlenyomatolvasó, ja és por valamint vízálló. Első töltéskor lepődtem meg hogy gyorstöltést ír, el is feledkeztem róla, pedig megjelenéskor olvastam a tesztet.
    Az erősebb hardver sem elhanyagolható, érezhetően gyorsabb. Az alkalmazásváltó gomb kétszeri megnyomásával villámgyorsan vált az alkalmazások között, leginkább csak messengert hagyom futni és azt hozom elő vele, de legalább nem kellenek a számomra idegesítő chat-fejek 😅
    Összességében nagyon bejön, a nagy megelégedettséggel használt J5-t sikerült egy szinttel feljebb léptetnem.
    2 kérdésem azért lenne a telefonnal kapcsolatban:
    1. Létezik olyan ikoncsomag ami tök olyan mint a gyári, csak a Google alkalmazások mögül "kiszedi" a fehér hátteret? A beállításokban ki van kapcsolva a keretes ikonok és mégis ott van pl. Youtube meg Chrome mögött.
    2. Milyen kijelzővédőt érdemes venni rá? Szolgáltatónál raktak rá, de nem tetszik hogy nem fedi teljesen a kijelzőt, néha pár honlap meg az óra olvashatóságát is rontja. 2 mobilos boltban is azzal "nyugtattak" hogy ez ilyen, nekik is csak ilyen van...

Új hozzászólás Aktív témák