Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tottalino

    tag

    válasz cskamacska #135 üzenetére

    Néztem több videót a youtube-on, és meggyőződésem, hogy direkt ilyen "lassú" a feloldás. Annak semmi értelme, mint néhány mobil esetében, ahogy hozzáér az ember, már fel is oldott.
    Ha csak meg akarja nézni, volt e esemény (no led, ugye) csak megnyomja a gombot, felvillan a záróképernyő. Nem kell lezárni utána, automatikusan kikapcsol a háttérvilágítás.
    Ha viszont fel akarom oldani, akkor rajta tartom az ujjam, és fel is old. Van ebbe logika.

  • HaZse

    őstag

    válasz cskamacska #179 üzenetére

    Szép összefoglalót írtál a lehetőségekről. HA 130k kp-m lenne, akkor elgondolkodnék más telefonokon. De mivel én egy összegben egy telefonért nem adok ki újonnan ennyi pénzt. Az eddigi tapasztalataim alapján fényképezésben (Amik voltak nekem) a Nokia L930 és a Samsung S2 S5 A5 készít szép képeket.

    Volt LG G2, G3-am, de nekem valamiért nem jött be a fénykép, amit a G2 és G3 csinált.

    És ezért inkább bevállaltam újabb 2 évet, így nem költötem kp-ban sokat egyszerre, plusz 2 év alatt kifizetni egy telefont nekem nem gond. Annyi összeget másra is elköltök, ami tök felesleges és olyan, mintha a WC-ben húznám le a havi törlesztőt.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • Polllen

    nagyúr

    válasz cskamacska #181 üzenetére

    Én ezért teszem azt, hogy a törlesztőt félreteszem előre. És megveszem olcsóbban egyben, leginkább használtan.

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

  • HaZse

    őstag

    válasz cskamacska #181 üzenetére

    "És akkor a Té még istenes, arany/platinakártyával mindenféle papírozás és plusz díj nélkül lehet kérni 20 havi részletet, de a Voda és a Telenor mostanában kitalálta, hogy előfizetéshez részletre vett telefonra random plusz díjakat dob, mert miért ne. :W"

    Sajnos én is észrevettem ezt a sz*patást. (Én Vodás vagyok, ahol kisvállalkozói előfizető) Mikor bementem érdeklődni, hogy átmennék a cégesből magánba, akkor jött a hidegvíz. Először átírják a nevet. (EGyéni vállalkozó vagyok), mi 5000 Ft-ba kerül. Mivel telefon nélkül hosszabbítottam az előfizetésemet tavaly, de kötelező volt 2 évet aláírni, mert ha nem írom alá, akkor drágább a havidíj. És ezek után jött a döbbenet. Mivel az átírás miatt én új előfizető lettem, így rám is azok a feltételek vonatkoznak, mint aki az utcáról bemegy és előfizet egy havidíjas csomagra. Megkértem az ügyfelest, hogy számoljaki, így mennyibe kerül. Kiderült, hogy ha így rendelem meg az A5 2016-os, akkor összesen valami 94 ezret kellett volna befizetnem, mert még kauciót is kértek volna. Mondtam a kiscsajnak, hogy ha ennyi pénzem lenne, akkor nem itt szórakoznék, hanem várnék egy keveset és k-ban venném meg a telefont, de akkor már nem biztos, hogy az A5 2016-os telefont választom. Sőt ha így dontenék, hogy máshol veszem meg, akkor megmarad az olcsó red előfizetésem, amiben 2GB net van és ha az elfogy, akkor csak lassítják a netet. De így váltotam az új EU-s red-re és megvettem a telefont mindenféle plusz költség nélkül. Igaz, így vcan egy kis havi részlet rajta, de még mindig úgy vélem, hogy jól jártam.

    Amúgy 4 évvel ezelőtt, amikor új előfizető lettem a vodánál, akkor az akkori iPhone 5 16GB-ért az előleget kérték csak és a maradék összeget 12 hónap alatt kellett kifizetni. És így is jóval olcsóbb volt akkor az iphone, mint függetlenül. (100k-ba volt a telefon összesen) Most meg mit látok? Hogy egyre drágábbak a Vodánál a telefonok. És most a Telekom a nyerő ebben a dologban, de ott meg a számlázás, az ügyfélszolgáltatóra várás telefonon és a hosszú sor az üzletekben, no meg az állandó pontatlan számlázás eléggé elrettent a váltásra. Majd esetleg 2 év múlva meglátom, hogy mi fog változni.

    Polllen Régebben vettem én is így használtan telefont, de mikor 3x is belefutottam olyan 7 hónap után, hogy a telefon nem áll fel a hálózatra, mert kiderült, hogy fekete listára került és buktam egy csomót, na akkor döntöttem el, hogy vagy független és hivatalos magyar garanciával rendelkező telefont veszek, vagy én veszek telefont a szolgáltatótól részletre. Amúgy a 3 esetból 1-ből lett rendőrségi ügy, mert a GSM boltban vásárolt iphone 5 lopott volt és egy külföldi diáké volt. És csak azért tíltották le később, mert akkor ment haza, hogy ott letíltassa. Nem kívánom senkinek azokat az alkalmakat, mikor téged néznek bűnözőnek. Plusz a telefont is elkobozták, amit sose kaptam vissza, a GSM boltos meg csak széttárta a kezét, hogy ő nem tehet érte semmit. (Igaz, figyelmetlen is voltam, mert a gsm boltos adásvételire más IMEI számot írtak rá, amit én nem ellenőriztem)

    [ Szerkesztve ]

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • ovics

    aktív tag

    válasz cskamacska #232 üzenetére

    ez aztán az összefoglalt válaszadás :D köszi, a magam nevében mindenképpen :)

  • Dr_Senkihazi

    aktív tag

    válasz cskamacska #246 üzenetére

    teljesen korrekt válasz:)
    nálam a játék kimerül coc és bb-ben :)
    a mindennapi használatra gondoltam,ezek szerint nincs vele gond.bár már tapasztalom is,mert dél óta megvan,és eddig nagyon tetszik.(ujjlenyomatot tesztelgettem,eddig olyan 100 feloldásbol kb 100%-os)
    feltelepültek a dolgaim,micro simemet belevágtam:) és élvezem...

    ...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

  • mazsiii92

    aktív tag

    válasz cskamacska #363 üzenetére

    Köszönöm a választ neked is.

    Tudom, hogy a leírtak eltérő árazásúak, és nyilván nem is véletlenül. Amit szeretnék egy telefontól, azt jelenleg maradéktalanul tudja ez. Viszont szeretném majd kipróbálni az android 6.0-át, ahhoz meg kevésnek érzem, viszont az s6-ot nem, de ott rossz az üzemidő ami nekem nagyon fontos.

    Az Iphonnál szintén csak az üzemidő az, ami kevésbé adott, de cserébe biztosan jól fog működni a következő 2 évben. IOS-t használok Ipaden, és tudom, hogy milyen, nem félek tőle, hogy a következő években megjelenő IOS ne lenne optimális egy i6-ra.

    Szóval mindegyikben van pro, kontra, az A5 2016 megfizethető, és jelenleg stabil és jó, a másik kettő viszont drágább, sokkal drágább ha nem sufni GSM-től veszi az ember, de hosszabb távon talán jobbnak érzem őket, mert egyre nő a rendszerigény az androidnál, IOS-nál meg nagyon jól optimalizálnak. Gyanítom, hogy itt sokan vagytok, akik jobban értetek ezekhez, így meg tudtok erősíteni / cáfolni a leírtakban.

    iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

  • kobayashy

    tag

    válasz cskamacska #615 üzenetére

    Igen,kicsit túl van árazva.Ezzel szemezek már én is mióta,de most meg bejött a képbe az LG G4.Havi 500ft-al lenne több.
    Amoled meg kinézet ami nagyon bejön az A5-ön.
    De a G4 meg azért más kategória...szinte egy áron

Új hozzászólás Aktív témák