Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • debianos

    aktív tag

    válasz mentic18 #3963 üzenetére

    Egyrészt számomra a gyári színhőmérséklet zavaró volt, ezt embere válogatja, nekem túl sárgás, sokkal több van a kijelzőben,már nem is tudnám úgy használni. Másrészt a tartalomméretezés, sokkal jobban szeretem ha kisebbek a dolgok. Már csak a hirdetésblokkolás miatt is szükséges számomra a root. Az edge panel számomra hasznos funkció, rengeteget használom(tudom vannak alkalmazások rá). Sokat fotózok telefonnal, így a kamera plusz funkciói úgy kellenek nekem, mint egy falat kenyér. ISO, fókusz, záridő állítása, Hyperlapse, GIF, jobban működő HDR, sőt automatikus HDR is van, valamint a panorámákat is szebben rakja össze. De nem csak a kamerára, az összes S appra elmondható, hogy sokkal logikusabb, kézre állóbb, számomra - értve itt a tárcsázót, naptárat, galériát, jegyzetet, e-mailt és nem mellesleg a böngészőt, amivel mondjuk lassított mobilnettel is lehet még élvezhető minőségben YouTube-ozni. Plusz ugyebár itt a gyári frissítésekkel ellentétben nem melegszik és merül jobban a telefon, sőt. A stabilitásról, gyorsaságról lehet vitatkozni, hisz a gyári is hibátlan volt, de az appok váltása egyértelműen előrelépés (fürgébb) volt szemmel láthatóan amikor anno felraktam az első custom romot.

    Röviden ennyi, de biztosan kihagytam megannyi dolgot.

    Az új UI-t direkt nem írtam, hisz az sokak szerint nem tényező, nálam nagyon is az. Sokkal letisztultabb, áttekinthetőbb, szebb és logikusabb lett az egész - de ezt már az S appoknál is leírtam. Például az új launcher végre elérte a számomra tökéletes szintet, nem kell menüikon, egyszerű pöccintéssel lehet lépegetni az alkalmazások és a főképernyő között. Apróság. A beállításokról ugyanúgy elmondható az áttekinthetőség és letisztultság, valamint néhágy plusz funkció. Mondjuk én nem használok fóliát, de be lehet kapcsolni, hogy a gombok folyamatosan világítsanak, így könnyebb felrakni. A zárképernyő is apróság, de mégis szebb így, ahogyan a kapcsolók és értesítések panel is. :R

    [ Szerkesztve ]

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

Új hozzászólás Aktív témák