Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDobos

    őstag

    válasz yuing #59 üzenetére

    Mindenesetre nagyon köszönöm a segítséget az okostelefonos topikban, nem vagyok egy könnyű eset, na :D

    ShadowX: az 5Gs verziot vettem, nincs döccenés. Bar vard meg a tobbiek velemenyet, mert annyira nem erzekeny a szemem ilyesmikre. Jol teszi a dolgat, de lehet hogy mas docceneskent elne meg, hogy mondjuk ket app valtasa kozben S szerianal 0,2s telik el, ennel meg 0,3sec. Szerintem jovoheten a MediaMarkt is kinyithat, es nyomkodd meg.

    Magam is meglepődtem, amikor eloszor kézbe vettem a telefont, hiszen most először..es ez valami gyonyoru. A kamerasziget borzalmasan izleses, azthittem a Galaxy S10+ kameracsoportjat semmi sem elozi meg dizajnban, de ez minimum van olyan szep, nem tul nagy de megis konnyen kiszurhato hogy nem semmi a telefon kameras kepessegekben sem. Nagggyon odzkodtam ugy telefont venni, hogy egyszer sem fogom meg, de szerencsere pozitiv csalodas. Fem keretes+uveghatlapu telefonrol valtottam, nyilvan van kulonbseg erzetre, de egyreszt ugyis tokban van, masreszt ha véletlen leejtem nem kell csekkolnom a hatlapot hogy na vajon betort-e..:) Egyedul a muanyag kerettol felek, hogy idovel remelem nem karcolja szanaszet a jack dugasz meg a toltocsatlakozo a keretet..:)

    Samsung Galaxy A55 5G

Új hozzászólás Aktív témák