Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz szab.tam #48 üzenetére

    nem teljesen jól fejeztem ki magam..

    akik 1-2-3 éve megvetünk akármilyen tv-t, ezeket a cikkeket és híreket olvasva nem érezzük a legtöbben azt a gyomorszorító érzést, hogy cserélnünk kell.
    mint amikor 160 k-ért 30"-os képcsövest megvettem 6 éve, utána 1 évvel már az akkori 32"-os, hd-ready, lcd-kre csorgott a nyálam, amik akkor 450-500k körül voltak. (csak hát a pc bemenet támotás elég vicces volt akkoriban, messze nem natív, jó ha 1024....)

    konkrétan van egy barátom: majd 2 évig vergődött, mire megvett egy 50"-os lg plazmát, akkor még 400k-ért. megtehetné, de esze ágában nincs lecserélni. nics miért. néha a cikkeket, híreket elolvassa, azelőtt rengeteget nézte az elemzéseket, teszteket, specifikációkat.

    úgy érzem, piszok nehéz helyzetben vannak a gyártók, mert nincs normális, egészséges feljődési irány. csak erőltetett. és ez valahol senkinek sem jó.... :(

    na, megint okos voltam. :U :DDD

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

  • WiZARD

    addikt

    válasz szab.tam #48 üzenetére

    egyetértek. ráadásul m3D demóadás is megy már... talán meg lehetne említeni a 3D résznél...

    amúgy nem kéne, kicsi is, drága is, lcd is... :)
    (ha projektor után vmiért bekapcsolom még a plazmát, akkor mindig meglepődök, hogy milyen qrva kicsi az az 50")

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák