Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gsc73

    aktív tag

    Sziasztok!

    Én fordítva jártam. Keresgélek dual sim-es telefonokat, egyszerűt, olcsót, amikor beleakadtam ebbe edigital-nál. Mikorra várható egy teszt? Vagy még nagyon friss a készülék? Nekem pont jó volna.....(másik alternatíva az E2152, ami tényleg csak telefon, de lehet hogy részánnám a plusz pénzt)

    Persze nem tudom, hogy van-e értelme 320*240-es felbontáson internetet használni, még sosem tettem. Sok sok tesztet olvasva sokszor a lényeg, legalábbis ami számomra fontos, kimarad: hogyan lehet használni a telefonkönyvet, vagy a T9-nél hogyan van megoldva ha olyan szót szeretnél beírni, ami nincs a szótárban...stb.....

    Mi van akkor ha valaki vásárlás előtt ki szeretné próbálni a készüléket? Megnézni milyen a NET, WIFI, telefonkönyv, SMS írás, érintőképrnyő....stb. Van erre valahol lehetőség? Nem szeretnék úgy megvenni valamit, ami számomra idegesítő, nehézkes kezeléssel bír, amivel nap mint nap meg kell bírkóznom.

    Üdv: g.

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák