Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geri|

    aktív tag

    válasz Robb202 #26 üzenetére

    A nokia ezt már rég bukta...én nem tudom mi van velük, de szerintem ez nem kicsit égő hanem nagyon. Az volt az első a mobilkészülékek listáján, most meg a Samsung vette át a dobogó1.helyét. A nokiát még az lg és se is veri, sőt lassan az apple-is.
    Még negyven év múlva is az n95 babérjait akarják learatni? Annak a sok zs-nek legalább 10%-át K+F-re kellett volna költeni, nem az utolsóként kezdeni elgondolkozni, hogy "lehet kellene valami érintőkijelzős kütyü és nem csak az n95-öt bujtatni új kopogós szappandoboz műanyagba, növelgetve a memóriáját gigánként és kiadni n9x néven...Mibe forgatták vissza a profitot amit a világ első számú mobilcégeként realizáltak? Nem hinném, hogy minden csak osztalékra ment ki. Lehet itt avval burkolózni, hogy a nokia csak telókat gyárt, a samsung meg az apple meg mást is, de mivel ezek divíziónális vállalati szerkezetű óriásgyártók, a hűtőkből származó nyereség X százalékát nem fogják AM OLED kijelző fejlesztésre költeni tehát a semmivel sincs előrébb a samsung, sem az apple.
    Be kellene ismerni a finneknek, hogy ez a hajó elúszott kispajtások...

    [ Szerkesztve ]

    LiveStrong

Új hozzászólás Aktív témák