Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qad

    senior tag

    "A Crytek magoldásának hátránya, hogy jóval nehezebb implementálni, hiszen szükséges hozzá egy olyan rendszer, amely a CPU segítségéve gyorsan képes voxelek szintjén reprezentálni az adott jelenetet, de ilyen már van a CryEngine-ben, tehát innen már csak egy lépésre volt Total Illumination alapjaira épített visszaverődés effekt."

    A ghost recon wildland is szinte felzabálja a 4 mag 8 szálas i7-es 4790K procimat. Akkor mi lesz később ha ez sugárkövetési eljárás is proci gyilkosnak készül? Ennyi erővel meg mért nem azt írták, hogy (videokártya)Vega 56 helyett a sugárkövetési eljárás 8 mag 16 szálas procit kér az ajánlott hardverhez? (szarkazmus) Még meg sem jelentek a 16 mag 32 szálas AMD procik de már el is fogyott a teljesítményük. Törném el kezüket lábukat az ilyen játék tervezőknek akik ezt a hitvallást követik, miszerint jó lesz ez a játék így is a parasztoknak majd ha nem fut rendesen a gépükön azt hiszik, hogy már újítaniuk kell a gépükön.

  • qad

    senior tag

    válasz [CsuCsu] #36 üzenetére

    Bocs de én úgy volnék vele hogy kezeljünk mindent a maga helyén. Értem én, hogy csúcs játékhoz csúcsgépigény dukál, de ez már egyre jobban konzolosodik. Azaz basszunk az egész programozásra és a paraszt elégedjen meg a 60 fpsel, felette már minek optimalizáljon netalántán 200 fpsig. A cpu használaton is azért akadtam ki mert ghost recon wildlands játék single player részével játszok és 70% alá nem megy a cpu használat, átlagban 85% körül mozog. Kérdem én akkor mi az anyjukért nevezik magukat videojáték fejlesztőknek ha nem a videokártyát terhelik?

    A többi hozzászólónak:
    El is jutottunk odáig hogy inkább a videokártyán kapcsolnám ki az effekteket és az terhelje(több játék is használhatja az effektet), ne a procimat (a cpu terhelést meghagynám multiplayer játékoknak) arról nem beszélve hogy ez effekt csak egy játékban lenne elérhető. Az sok magos cpu ár és a csúcs rtx videokártya ár viszonyításával viszont egyetértek bár párhuzamot nem vonnék. Alma és a körte esete, ennyi erővel videokártyát is dobjuk ki a gépből és várjuk meg az AMD 64 mag 128 szála dinnyéjét 2,5 m-ért.

Új hozzászólás Aktív témák