Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Johnnyxy27

    aktív tag

    válasz arabus #896 üzenetére

    Akárhogy is, még ha nem is éri be valós általános használat mellett az intelt majd, akkor is VÉGRE az AMD processzorok régi fényükben fognak tündökölni(K5, Athlon XP Thunderbird,Barton), Athlon 64/X2), ezt kell meglátni a dologban. Sokkal jobban megfogja érni új platformot építeni, ez is tény. A tények birtokában már én is hajlok afelé, hogy jó lesz ez, a befektetett zsetonért, és talán lehet újra bízni (harmadjára talán sikerül).
    Én a hitemet először a phenom II vásárlása után (vs sandy bridge) veszítettem el, utána megint hittem nekik, és az FX 8350-re is beruháztam, mert hogy "nyolcmag négyblock"...
    Persze hogy ezek után nehéz hinni valós tények nélkül, a legtöbbünk, akik a magas ár ellenére is kitart az intel mellett, sajnos saját tapasztalat/csalódás miatt kampányol, és vagyunk/voltunk szkeptikusak és vitázunk/vitáztunk azokkal, akik végig az AMD mellett voltak lojálisak. Nekem, mint skylake tulajnak, valszeg max i7 7700K-ra lesz érdemes fejleszteni, de az biztos, hogy új platformon kétszer meggondolnám.

    Én is abban hiszek, azt intelt nem fogja beérni soha, de közel lehet az alma a körtéhez. Ne írjuk le ezt a dolgot még. Ettől függetlenül fele zsetonért az i3-7350K bestbuy lenne az R3 ellen hatszáz magon is:)!

    [ Szerkesztve ]

    "Minden jobb, ha van benne SSD" avagy "Lehet élni SSD nélkül, de nem érdemes"

Új hozzászólás Aktív témák