Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Timer #530 üzenetére

    Te valami mazochista lehetsz. Nem bírsz ellenállni egy pofonnak sem?

    Tehát akkor még egyszer, mert úgy látom, hogy nem megy a megértése a dolgoknak... De tényleg utoljára, mert menthetetlen vagy úgy látom...

    Az, hogy az előző Intel generációk meddig bírták az mi? Tény? Tény...
    Bírják már 5-6-7 éve? Bírják. Hozzák még ma is a teljesítményt ami a mostani generációktól pár %-kal marad el? Hozzák.
    Ebből kiindulva az én érvelésem miszerint a mostani generációk is fogják bírni addig az jóslás?
    Mert szerintem egy tényeken alapuló következtetés. Akármennyire is bele akarod magyarázni, hogy én vagyok itt a vasorrú bába aki megjósolja a jövőt, ez nem fog összejönni..
    Itt szerintem mindenki érti amit leírtam csak neked nem képes a szürkeállományod befogadni, viszont ez nem azt jelenti, hogy bennem a hiba.
    Meg tényleg.. Mi az a merőben más irány amiről beszélsz? Az, hogy egy processzor/foglalat? Ez kit érdekel, ha azzal az egy processzorral elvagy 5-6 évig, mert érdemi, teljesítménybeli előrelépés szinte nulla.

    Kettős mérce? Intel fanboyság? Ne nevettess már... Támogatója voltam a Ryzennek az akkori topikokban mikor megjelent.. Teljes mértékben elismerem a teljesítményét és többször is leírtam, ha úgy alakulna simán váltanék rá.. Ami elő is fordulhat, ha megjelennek az APU-s Ryzenek. Ugyanis lassacskán már alig játszok és bőven elég lenne egy jó apuval felszerelt konfig.. Viszont az értetlenségnél jobban semmi nem zavar.

    Személyeskedés? Hát az lehet, hogy megvolt, mert általános jelzőt az értetlenkedésedre nem találtam ezért személyesebben kellett fogalmaznom. Ha zavar akkor jelentsél. Majd eldöntik a modik, hogy jogos-e vagy sem. Ha jogos akkor bünti.. Nem te leszel az első aki miatt bevállaltam ezt.

    Mind ezek fényében tényleg nincs miről beszélni...
    Szép napot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák