Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz wwenigma #370 üzenetére

    Köszi, de kazán van itthon is! Nem kell több 95W-os CPU az ITX gépembe...

    (#371) Pécsi gyerek
    Ezt mondom én is.

    (#372) jedis
    Magyarul légyszíves.

    (#378) Gyuri27
    Nem drágább egy a320 (mondjuk 3-4k +-ért van már 350-s lap is) mint egy h110.
    Ha új gépet dob össze valaki, akkor igaz, de korábban végig upgrade-ről, platformváltásról van szó.

    Pattintasz bele a10-9700-tb (4 mah, igp) oszt csók.
    Komoly? Intel-en számon van kérve a fejlesztés hiánya, AMD-től meg az évekig csiszolt FM2-szökevény APU-t vegyem bátran? Okés, az IGP-n, meg a fogyasztáson csiszoltak valamennyit, de...
    1, CPU erőben 2/4-es Penya is lenyomja (már a Trinity-Richland-KAveri-Godavari kvartettnél sem számított annyira a 4 mag, i3 simán verte);
    2, HTPC / mindennapi felhasználásra mindent tudnak az Intel IGP-k;
    3, fogyiban még mindig jobb az Intel.
    Szóval ha lehet, APU-ból inkább megvárnám a Ryzen alapú cuccokat.

    Később váltasz rizsára ha akarsz. Nem kell az apróban procit mókolni.
    Ez a két kijelentés 1 sorban priceless, főleg hogy korábban lehülyézted azt, aki Penyáról váltana i7-re.

    Ha szerencséd van új rizsa meg az új apuk biztosan menni fognak.
    Szerencse? Én úgy tudtam, hogy csak a szemét Intel-nél kell két generációként lapot váltani, az AMD-nél meg 10 évnyi procikínálatot is kiszolgál 1 foglalat... akkómosmivaaa'?

    [ Szerkesztve ]

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Új hozzászólás Aktív témák