Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz #60061184 #528 üzenetére

    Annyit tennék hozzá, hogy a bevétel és a nyereség nem egyenlő.

    Sok minden zavar. Hangot is adtam neki. Eztán is fogott.
    De anno mikor az első irás megszületett, hogy szar van a palacsintában. Mert nem jön úgy a pénz a reklámokból ahogy kéne én sokakkal ellentétben felfogtam.
    Sokan élünk itt keleten. Közmunkából, minimál béren, feketén dolgozva.
    Nekünk nem kell bemutatni a nagy magyar valóságot.
    Nem élünk rózsaszín unikornisok közt.
    Azaz egyből világos lett mi a helyzet. Apró adalék, hogy a tech és/vagy gamer újságírás már évekkel korábban megszünt itthon (mármint a hazai, nem a magyar nyelvűre gondoltam persze). Pont ugyanezen okok miatt. Kicsi a piac. Meg ugye mindenki ingyen akart infót, tudást szerezni. Mindenki ingyen akar szórakozni.
    Lehet itt emlegetni a válság előtti éveket. Igen akkor jó volt. Sokan meg a 2008 után történteknek isszuk a levét a mai nap.
    A lényeg viszont az. Ha én nem járulok hozzá valaminek az üzemeltetéséhez, müködéséhez. Mindegy az, hogy busz, újság, rádió, online magazin stb-stb. Akkor ne ugassak már bele.
    Ez olyan mikor elmegyek hozzátok enni, inni, szivarozni és csak fikázok mindent.
    Felénk úgy tartja, hogy aki tesz az asztalra az szólhat is annál az asztalnál. Mindenki másnak kuss.
    De ha szól is valaki azt kulturáltan teszi.

    Amúgy meg ha ennyire jól látod mi a pálya csinálj egy ilyen oldalt és nyomd le a ph-t. Ha ügyes vagy a kinti nagy oldalakat is simán lenyomod.

    dagonya: nekem ott sincs. megvárom azt a pár másodpercet és skip. Egyébként rólad nem feltételeztem, hogy azt nem ingyen használod. Remélem egyszer majd elfelejtik a munkádat, cuccodat kifizetni. Azt hiszem neked lesz akkor a legnagyobb arcod.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák