Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duddi

    aktív tag

    válasz Slavia #41 üzenetére

    Nem ugyan arról az évtizedtől beszélünk drága barátom. Mivel egyik cég sem ma jött le a falvédőről bár ez lehet meglepő hír egész komoly ki történelmük van ám ezeknek.

    A "way it meant to be played" szolgen ég játéklogó 2012 ben ünnepelte a 10. évfordulóját. tehát 2002 óta hallod minden ezzel szerelt játék indításakor a szlogent amit álmodból ébresztve is felismernél.

    Az AMD 2006 ban vásárolta fel az ATI-t. Tudod mi volt amivel az ATI reklámozta magát? Eltaláltad Ruby! A karakter szereplése megszűnt miután az amd megvette a céget és csak nemrégiben került elő újra.

    Amiről te beszélsz a Gaming evolved az egyrészt egy külön alkalmazás ami a shadowplay ellenfele akart lenni 2013 környékén majd összeolvadt a raptor alkalmazással egy rettenetté. És az új krimzon driverek váltották fel (amennyire tudom)

    A kettő nem ugyanaz. egy egy 26 éve nap mint nap elismételt szlogen és egy game ready app ég és föld.
    És mielőtt elkezdenéd habzó szájjal hogy de attól még az amd fos és nem csak a szolgen miatt veszik a zöldeket, részben igazad van. Az nvidia erősebb és már régóta az is. DE!!! mikor kukába való szemetet mert kiadni, vagy mikor előző generációs csipeket tett az alsó, közép kategóriába (amik nem rendelkeztek a széria többi darabjában megtalálható utasításkészletekkel) és az ATI nak erősebb olcsóbb kártyái voltak akkor is hála a részleges agymosásnak az emberek vették a szart és mosolyogtak hozzá mert Nvidia.
    És azóta ez csak rosszabb. Ha valami csoda fojtán a Navi vagy valami AMD cucc Turing verőre jönne is ki garantálom neked hogy harmad annyit nem fognak eladni mint a zöldek. És meg lesz indokolva valmivel miért szarabb ha más nem az Nvidia kártyákban több a csavar.

  • Tanisz

    senior tag

    válasz Slavia #51 üzenetére

    Lehet én vagyok már fáradt így a nap végén, de most nem értem, hogy ezt mire írod?
    Kb én is azt meséltem el, sztorival, amit Te írtál le. Nem a racionalitás döntött, meg a ténylk, hanem a szemüveg.

    (#52) Franklin Szerintem úgy 80-90% környékére fog felkúszni :)

    http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Új hozzászólás Aktív témák