Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothl

    addikt

    válasz devil-k #6724 üzenetére

    Nincs ezzel gond, nem kell álszenteskedni, csak fura, hogy valakinek túlzás, ha fizetni kell valamiért és még érvelni is akar. Nem kell a rizsa. Az infuse egy marha jó termék, aki akarja fizeti aki nem nem, csak utóbbi mellett nehéz érvelni. A torrent mellett is nehéz. Az nem indok, hogy mert amúgy drága.
    Nekem is van minden vacak, már nem is tartom nyilván hányféle előfizetésem van, mert leverne a víz csak.
    Egyébként ebben is szuper az ATV, nagyon jók és jól futnak az appok, szépek, designosak és az is tetszik, hogy az ATV saját appja összeszed mindent. Ilyet a kínai coreelec stb. boxok nem tudnak. Van akinek ez ér meg pénzt van akinek nem. Az, hogy az infuse is ilyen szépen működik erre nem is gondoltam, nekem kellemes meglepetés, örömmel fizetek érte. Nyilván van az a pénz amit már nem de ennyi szerintem még nem az a kategória.
    Akinek nem tetszik használjon mást, azt is megértem. Volt amikor engem sem érdekelt sem a design, sem az ergonómia, sem, hogy mennyit kell szívni vele, csak játssza le a filmet és legyen ingyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák