Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz #16820480 #410 üzenetére

    A kijelzőt sem lehet kicserélni, mert akkor bye-bye faceID. A kamerénál bizonyos funkciók nem fognak működni, ha azokat akarod használni kifagy a kamera app. Az aksinál meg bombázni fog üzenetekkel, hogy nem eredeti és nem jelzik ki a pontos százalékot.

    Valahol értem, hogy a kínai gyári-felújított, tökéletesen újracsomagolt iPhone eladásoknak akarják az elejét venni, de ez azért már mégiscsak nevetséges... Mindezt úgy, hogy ők a környezetvédelem élharcosai.

    #411 Reggie0
    A Mac körül is van bőven right-to-repair probléma, főleg a tápellátás körül, mert nem kapsz hozzá IC-t, ellenállás, vezérlőt csak ha másik halott alaplapról leforrasztod. Az meg, hogy az Apple a szemmel jól látható összegű javításért (ami nagyjából alaplapcsere egy másik javítottra) vállal 90 nap garanciát felveti azt a kérdést, hogy tényleg ennyire pofátlanul az új eszköz felé kell terelni az embereket? Persze értem én, hogyha a szétszedőrobotjaik nem szednek szét működőképes/javítható eszközöket, akkor nem tudják elég hatékonyan védeni a környezetet.

    #412 Moonline
    Valahogy lábát kellett törni a 2019-es Airnek, hiszen már akkor tudták, hogy mivel kell majd teljesítményversenyben - lehetőleg mindél csúnyábban - veszítenie idén. ;]

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák