Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pityu.

    nagyúr

    Fura olvasgatok még mindig a telefonnal kapcsolatban és pl a kameráját van aki leszarozza,van aki dicséri,hogy kategóriájában a legjobb,van aki azt mondja a jobb telefonokkal is felveszi a versenyt a másik meg megint leszarozza.Azt tudom,hogy az RN5 kamerája nagyon jó volt a hátsó is meg a szelfi kamera is csak ott nem volt camera 2 api támogatás ugye google camerához,aztán jött nálam az RN7 a szelfi kamerája csapnivaló volt max nagyon jó fények között volt tűrhető,a hátsó kamerája meg vegyes volt de nem rossz,paráztam anno RN5-ről RN7-re váltani,néha bántam néha nem bántam aztán megszerettem az RN7-et.Most a váltással pont így voltam RN8 pro-nál még mindig nem százas nálam teljesen a kamera ügyben viszont minden másban veri az RN5-öt is meg az RN7-et is pl az akkumulátor képernyő idő ilyesmi,vagy nagyobb kijelző.Ma próbálgattam a gcamot írták az egyik oldalon mediatek miatt sosem lesz százas a kompatibilitás,isten igazán a videó pl nem működik gcamon de le is szarom mert nem igazán videózok,viszont lőttem pár próba képet és van aki azt mondta a gcam csak placebo,vagy halottnak a csók de nem teljesen így van mert több részletet láttam a képeken pl ahol a flakonon lévő képnek elmosódtak a részletei a gyári kamerával ott a képen gcammal megmaradtak a részletek és azért jó ezt látni,hogy nem teljesen placebó,remélem a portoló majd portolgatja még tovább kb 3 napja adott ki frissebb portot.
    Bár lehet amit itt le írtam nem sok embert érdekel mert lehet csak engem foglalkoztat ennyire a fotós része a telefonnak és szarnak a gcamra csak kattintanak oszt jól van az.

    Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

Új hozzászólás Aktív témák