Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thermaltake

    tag

    Sziasztok!

    Első xiaomi telefonom... ( redmi 8 telenoros ) de lehet az utolsó is. (MIUI 11.0.3.0 van rajta )
    Rettenetesen f#s ez a készülék. Eddig is csak kínai telefonjaim voltak ( ZTE, Lenovo, Huawei ) de egyik sem volt ekkora hulladék.

    problémák:
    1.: nem talál GPS jelet, mindegy,hogy szabad ég alatt állok, kocsiban ülök... ha újra indítom a telót, akkor talán képes meghatározni a helyzetemet, és navigálni pl WAZE-val. ( google térképnél is ez van)
    Felraktam a GPS státusz appot, ugyanúgy néha látja, néha nem.Élhetetlen.

    2.: mindenki panaszkodik ,hogy hívás közben "robothangon" hallanak, vagyis szaggatottan megyeközpontban élek, lefedettség az tehát van, de térerőm ( a 10. emeleten ) 1,2 max 3 rovátka.

    3.: ujjlenyomatot van, hogy 4-5 próbálkozásra se ismeri fel. ( nem gyakori hiba de előfordul)

    4.: ha videót készítek vele és visszanézem a telefonon, akkor folyamatosan elmegy a hang a videó alól és halk pattogás kíséri... utána visszajön a videóhangja majd megint eltűnik ( ha a beállításokban megadom neki ,hogy az SD kártyára mentse a videót akkor ez a probléma nincs)

    Kb 1 hete vettem használatba, ( de már itthon van 1,5 hónapja, csak vártam hozzá a tokokat, és az üvegfóliát) és én bontottam ki, tehát nem használtan vettem.

    Más tapasztalt már ilyen féle hibákat?
    Vigyem vissza gondolom...
    Mi az ügyintézés menete? Állítsam vissza gyárira és úgy vigyem el?

    Ezt majd átveszik, szétszedik, és vissza adják karcosan ,hogy ez a készülék hibátlan? :F

    Legszívesebben visszakérném a pénzt ha lehetne. De minimum cseréljék ki egy másikra ami jól működik.

    Köszönöm előre is a segítségeteket.
    üdv

Új hozzászólás Aktív témák