Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #17 üzenetére

    Nulla helyett van egy olyan opció hogy a 3D alkalmazás szabja meg amin belül a configban meg lehet etetni a nullát( -1 t is de az a default beállítás) is vele legalább is COD ban biztos,de BF ben is ha jól tudom.

    Pontosan erről van szó ezt írtam én is feljebb hogy a Chillen belül mit látsz nem egyenlő a valósággal.Most tök mindegy miért csinálják, ( windows miatt)de brute force ha ráveszed a chiullen kívül , mondjuk konfigban a 1 re akkor csökken a lag és Az FPS, hiába írja neked azt hogy már azon van.
    Sőt olyan is van aki szerint 2-es beállításon kapta a legtöbb FPS-t BF 1 ben a legjobb inputaggal. Ezt a dolgot szabadon konfigurálhatóvá kell tenni ahogy a zöldeknél..[link]

    Egyébként 4 ig lehet konfigurálni nem 5 ig,de gyakorlatilag 3 ig csak, mert azok hoznak érdemi változást a 4 inkább csak extrém esetekre való valós felhasználásban kimérve semmi szerepe nincs.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák