Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    vettem én is egyet, álljon itt a tapasztalatom hátha valakinek szempont.

    1: még mindig megvan a kínai váltás hiba, második restarton sikerült is beleszaladni. Reinstall nálam segített valamiért.
    2: a dongle 2.4 ghz módjában valami gebasz van, mert teljesen random időközönként elkezd prellezni, nem érzékel pár leültést, mást dupláz. Egészen beteg módon képes kikészülni, iszonyat zavaró, cserébe ha átteszem bt-re ott jó, visszaváltva megint megy egy darabig...
    ilyenkor brutál imput lag is van, másodperc körül, az egér mozgásán is látszik, nem görget, ilyenek. Nyilván a szokásos köröket lefutottam, wifi és más zavaró dolog sincs, több gépen is kiróbálva.
    3: bt-n nem konfigurálható és nem is működik(!!!) az oldalsó görgető gomb, ami hatalmas szívfájdalom a kettes pont tükrében...

    Ezen túl mondjuk valóban egész jól lehet gépelni a billentyűzeten, és az egér is egész könnyű ami bejön, de kétségbeejtő picit, hogy értelmes wifi-s billentyűzetet nem sikerül évek óta vennem megfizethető kategóriában... Logi/ms vonalon se, hát még alatta...

    Marad bt-n sajnos, és nézegetem az oldalsó görgőt, hogy milyen jó lenne ha...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák