Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz Cifu #37 üzenetére

    "Felvásárolják a tehetséges, de pénzügyileg nem túl stabil konkurenciát (Ensoniq, Aureal), majd szépen elkaszálják őket (a már kiadott termékekre persze nem adnak támogatást, holott azért is ők feleltek volna)."

    Persze, tudom én.

    De most itt az "E-Mu" cégről volt szó, és az még az ő tulajdonlásuk alatt is viszonylag sokáig létezett. Más kérdés, hogy velük kapcsolatban is elbaltáztak, amit csak tudtak. De ott egyértelmű, hogy a cél nem a "tönkretétel" volt.

    Hasonlóan vélekedem a Cambridge Soundworks felvásárlásáról is. A Creative a saját hangfalszettjeinél nagyon sokat profitált a technológiából, és szerintem vitán felül áll, hogy a DTT sorozat, majd a MegaWorks sorozat több darabja egészen parádés, kiváló hangfalszett volt, messze a kategóriáján felüli minőségben.

    Én éppen emiatt vagyok gondban a DTT2500-ammal. Nem nagyon tudnék ilyen hangminőségű szettet olcsón megvásárolni napjaink kínálatából. Ezért is ragaszkodom hozzá. Csak hát az a fránya Coax kimenet... :(

    Egyébként én sajnálom azt is, hogy az EAX megszűnt a modern Windows operációs rendszerek alatt!

    Éppen a fent említett szettel, az azt támogató játékokkal egészen elképesztő élményt produkált. Én kedveltem.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák