Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Dare2Live #573 üzenetére

    Az a baj, hogy te és még sokan csak ezeket látjátok, de szerintem nem is akartok mást. Az értékeket nem akarjátok észrevenni, ha már megláttok valakit, aki beszáll a 40 milliós autójába, máris undorral nézitek sokan. Ez a normális? Fogalmatok nincs ki az illető, de már biztosak vagytok abban, hogy csakis olyan valaki lehet, aki közel ül a tűzhöz, csókos, stb. Ne haragudj, de rossz szemlélet, főleg hogy még azért is netalán azt az embert hibáztatjátok, hogy van akinél beázik a tető. Sokszor futottam bele ilyen kommentekbe politikai oldalakon, ismerem már. A legtöbbször ott is feladtam végül, mert a vitapartner érvek híján átcsapott végül anyázásba ;] Amúgy meg én nem járatom az idén a gyerekeimet már iskolába a vírus végett, eleve be kellett volna zárni általánosban is, megbeszéltem az osztályfőnökkel hogy az óra anyagát meg a leckét átküldik, a matekot meg az angolt én is meg tudom nekik tanítani, nejem a szlovákot meg a nyelvtant, a többi meg úgyis csak magolás. Dogák már nem lesznek a téli szünetig. A magam részéről szintén itthon vagyok, januárig bezártam, mindenkinek szabi, nejem meg max. ügyelni megy be az oviba néha már csak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák