Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • relixo

    tag

    válasz ttt1 #67 üzenetére

    Jó neked.... én sajnos kifutottam az időből nem tudtam elcsípni normálisabb áron egyet se, időközben meg gépcsere lett(10+ éves volt a régi rendszer) most meg kínlódok a régi gépből áthozott 1050 kártyával a vadi új gépbe az elmebeteg árak miatt! És valószínűleg még évekig ez lesz ahogy a történéseket látjuk... :U

    Kérdésedre nem tudok válaszolni,mert nyomdafestéket nem tűrő jelzőket tudnék csak aggatni az ilyen általad is említett boltokra. :K
    Mindenesetre mindent elárul a hazai boltokról és azok vezetőiről ez a dolog. Én kimondom amit más nem,mert nem szégyellem, tényleg azt kívánom az ilyen nyerészkedőknek,hogy hosszú szenvedés után kerüljenek át oda ahova valók a pokolba. ;] -káromkodni nem akartam de remélem jól érzékelhető hogy mit is érzek velük kapcsolatban-

    Írtam már többször de szánalmas,hogy ebbe a kis országba 300k felett van pl egy 3060 kártya....környező EU országokban lehet kapni 185k -tól egyes modelleket már. Hányás ami itt megy a magyar boltokba! Amerikaiak meg a scalperek miatt sírnak, hát nálunk megteszik a kedves boltos honfitársak 2x olyan pofátlanul amit azok. :((

Új hozzászólás Aktív témák