Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz martonx #307 üzenetére

    válaszoltam, erre leszállt ( :
    röviden:
    nekem ez a gép hangos lenne
    nem te vagy süket, az én hallásom túl jó - műszerrel többször jól be is mérték ( : -
    nálam ez hűti a cpu-t, hátsó venti helyről egy 120-as kaze flex tolja rá a levegőt 400-450 rpm-en, 10cm-en belülről ezeknek is hallom a hangját, de hallom a 7e ft-os bq! silent wings3-aknak is ( :
    de ez a hangmennyiség elég bármilyen cpu igényes feladathoz, magában a cpu nem eszik annyit, h bekapcsoljon a táp, ami passzív üzemmódban néma, ahogy a vga is - tápot cserélnem kell, aktívan _nekem_ már hangos -
    ha jól tudom a gw ghost félpasszív módot nem is tud, tehát mást értünk halk/hangtalan alatt
    2700 gyári rézmagos hűtője kb 700rpm-ig néma, motorzaj kvázi elhanyagolható, de a bordázat kialakításából adódó szélzaj 1500rpm után már kifejezetten hangos, gondolom a 3600-hoz sem adtak jobb hűtőt
    82e-ért tudtam volna venni colorful 1660s-t, bár pcx adta annyiért, de ha nem zavart volna h félpasszív módot nem tud, akkor simán bestbuy, de mivel az alap, így szóba sem jött - azóta már drágább -
    arra jutottam, ha ennél kraftosabb vga kell, akkor nyugodtan gondlkozhatok vízhűtésben, léggel cpu-t jól lehet hűteni, van rá bőven jó hűtő és az elhelyezése ideális rá - alaplap teteje, szellőző nyílásokkal körbevéve -
    ellenben a vga "maga alá termel", ennél nagyobb étvágyú vga-ra ha ilyen halkságot akarok akkor lehet venni vizet - amit még soha nem próbáltam, valami kell keringesse a vizet, ott meg nyilván az zavarna ( : -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák