Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robertone2

    tag

    válasz Tippmix46 #44 üzenetére

    Már bocsánat, de attól hogy ti nem használjátok attól még a 3dnem csődölt be.
    Rendszeresen nézek 3d filmeket az otthoni tévémen, 3d-ben játszom rajta szinte minden nap (és nem akarok zsebkendőnyi monitort használni helyette), 3d-ben is szoktam fotózni, nem tökéletes de így is látványosabb mint a 2D, amúgy vannak net tv alkalmazáson 3D műsorok, ha valaki igényli könnyen megtalálja, az pedig hogy nincsenek értékelhető ingyenes 3d adások még műholdon sem csak ajánlók, az zavar, de túlélem.

    Egyébként igen, leginkább monitor helyett használom a passzív 3d Lg tévémet, de akkor is napi szinten kihasználom a 3D képességét és eszemben sincs monitorra cserélni, egyszerre amúgy sem nézek két dolgot, ami műholdas ajánló műsor van arra meg a monitorral nehezen másznék rá...

  • kokobe

    senior tag

    válasz Tippmix46 #41 üzenetére

    Úristen méghogy a plazma megbukott meg hogy rossz színek világosban nem voltak rosszak a színek csak fakóbb lett nem volt olyan kontrasztos a másik meg hogy megbukott az azért volt mert egyes nagyobb gyártók a fos lcd-t eröltették mivel sokkal nagyobb volt rajta a haszon alacsonyabb költséggel tudták előállítani és még drágábban is adták.Villogni meg max csak nagyon fehér képnél látta az ember, meg megszokta de az uccsó szériákon már ezt is jócskán redukálták. Ami meg a bukást illeti a pnasonic zt60 még mindig a legjobb képminőséget nyújtó tv összeségében ezzel megelőzve a legjobb 4k-s tv-t ami panasonic és maga mögé utasította az lg oled tv-jét is akkor meg miről beszélünk?Top lcd-ről váltottam pana plazmára egyáltalán nem bántam meg mert ég és föld a képminőség de ha ezt eladom mert ez "csak" egy st50-es , szeretnék egy vt60-ast ha még ráakadok az közel zt szint minimális a külömbség de addig elleszek vele bőven míg jön egy megfelelő árú oled tv ami hozza a képminőségét...

    Meg a képremegés ezen visítottam nézz meg egy lcd-t dinamikus kontrasztal nah az villodzik zizeg mindent csinjál, meg nézd meg hogy mossa az lcd a képet hányinger.A felhősödéről ezáltal a szar feketéről és az alacsony kontrasztról nem is beszélve. Bocs de lcd-t csak képnézegetésre vagy tükörnek...

    <---AMD___ATi--->

  • kokobe

    senior tag

    válasz Tippmix46 #54 üzenetére

    Bármikor oda raknál ember sírva fakadnál ezek a samsungok fost se érnek a legujabb sonykat szétalázták a legujabb pana plazmák látszik hogy totál nem vagy képben! Egy ezek a plazmák sokkal komolyabb képet hoznak mint a mozi sokkal mélyebb feketét kontrasztot az szaros lcd/led tvk-ről meg ne beszéljünk olyan szinten elbújhatnak mellette hogy csak na. Egyes pana tv-l gt60 vt60 vt20 zt60 mind referencia tv-k lcd/ledből viszont nem kapsz mert nem tudnak. Technológiából kifolyólag lcd-vel nem lehet fizikailag olyan szép mozgóképet előállítani mint plazmával. Vajon a mai napig miért a zt60 a legjobb tv a legjobb 4k-s lcd is panasonic de ezt simán lepipálja a zt60 és még az lg oledet is lepipálta tessék. [link]

    Jah amúgy az álltalad említett tv-khez hozzá rakom az azonos típusjelzésű samsung plazmákat d8000,f8500 samsung úgy fosba döngolik az állatlad említett tvk-et hogy csak lesnél.Lcd fronton mondjuk említhettél volna komolyabb tvk-ket is mert a samsung messze elmarad képminőségben...

    Amúgy kb ugyan ebbe voltam mint te pár éve nekem d750-es samun volt az akkor verte a c6000-es és c7000-res lcd/ledet egyedül a c8000-ek volt jobb képminősége nála a samsungnál ezt cseréltem volna d8000-e aztán kicsit utána olvasgattam mindenhol írták szakértőbbek hogy így a panasonic palzma meg úgy. Teszteket is olvasgattam ott is mind írták mennyivel jobbak az lcd/ledeknél hát annyi se kellett nekem beneveztem egy 50st50-re beállítottam rajta mindent frankón kalibrálva még nem lett de a mai napig lesek milyen képminősége van. Az első pár hónapban mindig leesett az állam de spanomnak is aki meglátta mondta hogy neki is kell egy másik span is egyből váltott ő egy 55st50-re azóta mondja nekem milyen hálás hogy rábeszéltem a plazmára sokkal jobb soha többet lcd pláne nem samsungot... :DD

    [ Szerkesztve ]

    <---AMD___ATi--->

  • kokobe

    senior tag

    válasz Tippmix46 #56 üzenetére

    Nem fogyaszt ennyivel többet csak fehér képtartalomnál de amennyivel olcsóbban veszel egy azonos méretű plazmát mint lcd-t ugyan ott vagy vagy talán még előrébb is de a képminőség meg más liga.Nekem is egész nap megy a tv amint haza érek melóból hétvégén nekem is megy 12 órát és ezen netezek ,filmezek ,játszok...
    Jah és nem égnek be az új szériák max gosthosodnak persze ha kint hagyod az állóképet 48 órát valszeg be is ég de ki az a hülye meg képernyőkimélő... Én se figyelek már oda semmire nincs is semmi beégésem a kisebb ghostok meg eltűnnek mert ezt totál a minimálisra csökkentették az uccsó két szériával de amit kapsz érte képminőségben az mindenért kárpótól...

    <---AMD___ATi--->

Új hozzászólás Aktív témák