Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz HERR Z #226 üzenetére

    :R
    Köszönöm szépen, erre(is) voltam kíváncsi, feljebb sehol sem látom...
    Az elméletemről annyit, hogy soha nem állítottam mást, csak 2 dolgot:
    - lehetséges
    - elmélet

    Ezt nem cáfoltad.
    Másrészt még mindíg kíváncsi lennék arra, átlag 100db(de ha akarod, legyen 1000db) X2 555-ből hány darabot lehet bármilyen szinten és hányat teljesen feloldani?
    Kíváncsi lennék továbbá, hogy az általad eddig eladott pretested feloldott CPU-k felhasználói közül hány érzékel a feloldott magokból eredő hibát?
    Ez utóbbit sajna elég nehéz megfogni, mert Windows alatt tökéletes HW esetén is vannak fagyások, kilépkedés SW bug miatt, az ember nem feltétlenül veszi észre, ha a heti 5 hibából 2 megelőzhető lenne magfeloldás nélkül... persze nem is biztos, hogy érdekli

    Azt pedig készséggel elhiszem, hogy a te mintád reprezentatívabb, hiszen én, mint mondtam alapból kerülöm a tuningot, és nincs pénzem úgy procit venni, hogy hátha... igyekszek olyan procit venni, ami biztosan tudja azt a teljesítményt, amire szükségem van, és csak akkor nézem meg, húzható-e, ha cserén gondolkozok, mert több kraft kell.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák