Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Jim Tonic #25 üzenetére

    5850-nél akadozott a jobb felsőben az egér (olvass utána), az össze akkori hivatalos driverrel ilyen volt,persze valami XY beta kellett, azzal már jobb lett.

    Az összes akkoriban lévő "piros" karim képes volt levágni a Bad Company 2-t, mert ő hirtelen vissza akart váltani egyszerű témára az Aero helyett. Két külön konfiggal, több oprendszerrel, csak a ram és a gépház volt azonos. Érdekes módon megszűnt ez, amióta GTX 460-at használok (már a harmadikat :D)

    User error, értem én, szerintem hagyjuk. Én a saját több éves szívásomról írok, aminek a vége az lett ,hogy az addig preferált ati/amd-t ott hagytam a fenébe, te azt állítod, hogy nem igaz. Erre nincs mit mondani. Vagy én hazudok, vagy te vagy troll, mindenki döntse el. Részemről végeztem, nem ez az első eset, ahol nagy mellénnyel osztod le a másikat ,hogy "nemúgyvana". De úgy, pont úgy. Ha neked nem úgy ,attól még nem feltétlenül hazudik a másik, nem?

    Abu: ne idegesíts már: két külön konfigon ugyanúgy előjött ugyanabban a játékban ugyanaz a hiba. Hibázott az AMD? Igen. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák