Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyusz

    őstag

    válasz .mf #33 üzenetére

    Nekem meg a lenovoról ez a véleményem, pedig nem vagyok elfogult a márkával kapcsolatban, a jelenlegi notim is lenovo, de tabletek terén nincs meg az a minőségi érzet.

  • hito

    nagyúr

    válasz .mf #33 üzenetére

    "Dumáltunk már többször több topikban, azt hittem, normális arc vagy. Tévedtem"

    Az első megfogalmazásomért elnézést is kértem szerintem. Még mindig "normális srácnak" tartom magam, aki meg ismer az főleg.

    Viszont ami kihoz a sodromból, ha (és ez fórumon annyira jellemző) valaki olyan tényként kezel nyilvánvaló tévedéseket. És utána nem ismeri el, hanem megpróbálja kimagyarázni, ahelyett, hogy annyit mondana: valóban, tévedtem. Nagyon jó példa erre az általad említett billentyűzetes tok. De még itt sem ismered el, hogy nincs hozzá, csak magyarázkodsz. A tévedés elismerése, illetve az elnézés kérés itt nem divat, mintha ettől kevesebb lenne az illető, pedig nem, pont fordítva. Hát ez meg engem ábrándít ki, de nagyon.

    Az meg hogy egy (feltörekvő) gyártót valaki csak azért húz le, meg no name-ez le, mert vannak tőle nagyobbak (mint amikor itt valakit a rangja miatt kezelnek le, pedig mindenki újoncként kezdte), megint csak nem korrekt viselkedés, inkább sznobság. Amit a Lenovo kiad néha a "kezei" közül egyszerűen szégyen. Képesek ilyen Miix 2 10-zel rombolni a presztizsüket, hogy a Miix 2 8-ról már ne is beszéljünk. 3-at küldtem vissza (pixelhibák tömkellege, rezgőmotor halott, kijelzőhiba, stb.), mire a negyedik végre jó lett. Ez egy minőségi tablet, sokkal inkább mint az általad említett 2 10, és csak azért mert egy fiatal márka gyártja, nem kellene herótozni, mert bizony tájékozatlanságra vall. Ha meg ezt valaki szóvá teszi (első kézből vett tapasztalatból), akkor rögtön ő a barom. Hát nálam meg ez sznob viselkedés, tájékozatlansággal megspékelve.

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák