Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Loretto #37 üzenetére

    jah, de tapasztalatból: a legtakarékosabb megoldás általában az aktuális középkategóriát becélozni 20-30ezer körüli áron... el is lehet vele lenni jódarabig és később még eladható a kártya... 2-3éve vettem 22ért pl 7300gt-t (ddr3-ast), amit kb ősszel eladtam 10 fölött... előtte még 2001ben vettem gef2 mx200-at 14körül, amit vagy 5-6évig használtam és talán 5ezer körül passzoltam el... igaz az a vége felé nem nagyon játszogattam már vele... :) most meg 25körül vettem a 9600gt-t és még legalább 1 évet ki szeretnék vele húzni... de szerintem ez is eladható lesz még akkor... aki játékra vásárol vga-t, az nem egy ilyen kártyát fog megvenni, hanem megvesz minimum egy 4770/gts250 szintűt... (el is játszhat velük egy darabig... most én ezeket látom "bestbuy"-nak)
    szerintem ugyanúgy értelmetlen mindig az aktuális nagyágyúkat megvenni: pl gtx295 vagy 4870x2, (mert rengeteget veszít az értékéből) mint az alsókategóriás kártyákat cserélgetni 2havonta... annak sincs értelme, hogy vett az ember 20ért egy 4670-et, lecseréli egy 9600gt-re, majd most egy 4730-ra... mert akkor darabján bukik szépen annyit, hogy akár megvehetett volna egy 4850-et, ami még jó lenne egy darabig :) ez a gyors cserélgetés egy elég költséges "tyúklépés effektus" ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák