Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dottore

    addikt

    Az Invitel nálam rendben van.

    No nem a net, mert az néha szakad, hanem a hozzáállásuk. Ha valaki nálam többet piszkálta őket modem cserével az rekord. Viszont akármikor szóltam, másnap, harmadnap jöttek és cserélték. Szegények, mert azért a végén (hat csere) már sajnáltam őket, abba is belementek, hogy olyan modemet adnak amit csak kérek. Most D-Link van (sajnos a rosszabb, ami kellett volna az nincs náluk), hetente kétszer átlagban bontja a kapcsolatot, amit azért tudok tolerálni. Persze előtte minden létező dolgot lecseréltek, átkötöttek, rohangáltak erre arra, szóval egy szavam nem lehet, és azt még nem is említettem, hogy két esetben rám is telefonáltak, hogy mennyire vagyok megelégedve a hibajavítás menetével.

    Egy esetben tapasztaltam csak nekem nem tetsző anomáliát, de ő egy hozzá nem értő hölgy volt a vonal másik végén. Közöltem vele a problémám forrását, mire hallhatóan megsértődött, mondván én azt nem tudhatom. Kicsit elvitatkoztunk, aminek az lett az eredménye, hogy kapcsolta a szervizes kollégát aki másnap már jött is cserélni.

    Szóval én meg vagyok elégedve.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák