Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikus

    tag

    válasz haxiboy #13764 üzenetére

    Szia!

    Hááát én próbáltam ezzel a formátummal, de nagyon nem akarta az igazságot.. :/
    Pedig úgy csináltam, ahogy leírta.
    Viszont közben rájöttem hogyan tudom kiszedni ezt a sok "felesleges" cuccot adott film adatlapján, és azzal együtt megoldottam ezt az azonos filmes témát is.
    Igaz baromi macerás, de legalább megy. Meg elég körülményes "feltölteni" az adatokat egyesével.

    Viszont van még kérdés, hol találok esetleg egy normális leírást, vagy beállítást plex-hez?
    Mármint a minőségi dolgok miatt.
    Nagyjából a lényeg: Synology NAS-on fut. Egy PS5-re is leszedtem az appot, mert a TV-m már "régi" és nem támogatják már az appokat. Viszont olyan gané minősége van a filmnek, hogy már szinte pixeles. 1 hálózaton van mindkettő. Az appon belül is beállítottam a jobb minőség lejátszást. Így sem akarja az igazságot.
    Amúgy azt sem értem, hogy miért van az, hogy akárhányszor belépek plex-be, konkrétan hiába mentek rá a beállításokra, állandóan be kell állítanom mindent. (pár apróságot)..
    Elég bosszantó. Még csak rendezgetem a gyűjteményem, de ha "aktívabban" használom, biztos kitépem a hajam. (telón tök jól megy)
    Plex Pass lifetime-om van, szóval még annak se tudható be, hogy korlátozott.

    Egyébként. Jogilag amúgy mi a szitu ezzel az egésszel? Csak mert oké, hogy magamnak megvan pár dolog, meg szeretném, hogy muterom is hozzáférjen távolról, tesóm esetleg, nyilván csak családon belül lenne majd használva. De lehet belőle gond amúgy, ha van olyan tartalom, ami mondjuk nem biztos, hogy legális forrásból lett beszerezve? :U

Új hozzászólás Aktív témák