Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kori2

    csendes tag

    Hello Mindenki!

    Két hete vettem egy Pinnacle Hybrid Pro Stick 340e-t. Az analóg kábeltévé 70 csatornájából 1-2 jó minőségben jön a többi csíkos, hullámzik, mákos, szinte élvezhetetlen. Gondoltam ez amiatt a 100 méteres összetekert koax miatt van, aminek egy része átmegy a másik szobában lévő falialjzathoz. A minap, amikor már felettébb idegesített a dolog átmentem a laptoppal az aljzathoz a tévé mellé és a tévéből átdugtam a tunerbe a koaxot.

    A tévében tűéles a kép, ugyanaz a kábelvég a tunerbe dugva ugyanazt az élvezhetetlen képet produkálja, mint a 100m-es kábellel. A norma osztrák vagy németre van állítva, mert ugye magyarral kék az egész. Próbáltam finomhangolni, de semmi. :(

    ChisTV-vel és Power Cinemával ugyanez a helyzet. Ami észre vehető az az, hogy amikor csatornát váltok kb. egy tizedmásodpercig jó a kép, de utána elromlik. Mintha rosszul állítaná be az erősítőjét. A kérdés, hogy ezt a hardver állítja vagy az illesztő program esetleg.

    Ha másnak van esetleg tapasztalata 340e-vel a képminőséget illetően, akkor írja meg legyen szíves!
    Vagy én várok el túl sokat egy USB-s kütyütől? Mondjuk a képminőséget nézve 2008-ban ez röhejes szerintem 16000 Forintért.

Új hozzászólás Aktív témák