Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz Apollyon #53 üzenetére

    Mivel havonta egy frissítés jön, így de, havonta egyszer foglalkozok vele. Egyébként szerencséd van, a 1903 most kapott frissítést, így stopperrel mértem neked.
    Jött az üzenet, hogy az aktív időszakon kívül frissülni fog, de újraindíthatom most is. Megtettem, összesen 28 másodperc volt a frissítés, egyetlen újraindítással.

    Amúgy sem szokott háromszor újraindulni. Nem tudom, hogy mit csinálsz a gépeden, de ha esetleg belenyúlkálsz rendesen a rendszerbe, meg letiltogatsz dolgokat, akkor az is lehet, hogy hibásnak látta bizonyos részeit, és WU-n keresztül javította magát. Az is érdekes, hogy akkor frissítettél, mikor már majdnem itt a következő összegző.

    "és ezalatt az idő alatt sem sikerült megoldani a már kezdetekben is jelen lévő, az emberek agyára menő frissítési mechanizmust"

    Te még a 1507-en vagy? Sokáig lehet halogatni, sokáig figyelmeztet és értesít, már figyelembe veszi, hogy mikor szoktad használni a gépet (ha lusta vagy beállítani), és a frissítés sem tart sokáig, ráadásul havi egyszer van.

Új hozzászólás Aktív témák