Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    Teszteltem kicsit ezt a törölgetős mókát.. Úgy néz ki nálam, hogy a Cloth könyvtár átnevezése nyomán nyerhető pár FPS.. de nem bizonyult eget rengető változásnak, legalábbis a beépített Benchmark program jeleneteiben. Sokkal többet számított, ha high-ról mediumra vettem vissza a fizikai gyorsítást. High-on szinte semmit nem változott 12-14 átlagos játszhatatlan szinten mozgott. Mediumnál ment fel 19,1 ről 27,8-ra, de az épületen belül így is bement 20 alá sokszor, amit végképp nincs értelme tolerálni egy ilyen játékban pár lassított felvételben röpködő törmelékért..
    Aminek értelmét láttam az az ,hogy az Effekt könyvtárat átnevezve.. a Cloth-ból csak a Vito-s részt, és közös file-okat(2) meghagyva csak a főhős ruhája lebegjen. Ez szinte teljesítményvesztés nélkül átmegy a rendszeren (58,8 - 58,6) és legalább lobog Vito kabátja ati kártyán is, ami fél siker. :) Persze lehet még az Effekt könyvtárból törölgetni(vagy inkább átnevezni szerintem) dolgokat, hátha van olyan effekt még amit érdemes bekapcsolni, de őszintén szólva nem sok értelmét látom.. Az utcán való vezetéskor semmi nem jön elő, és a játék jó része úgyis ezzel megy el ilietve az átvezetők nézegetésével. :)

    Aminek szintén komoly értelme van viszont, az egy kis alkalmazás, ami életre keltette a G25-ömet és így játék közben kormánnyal vezethetők az autók..(Google:G25 Mafia 2 ) A Mafia első részében is komoly előnynek értékeltem ezt a GTA-val szemben, úgyhogy amikor kijött a játék, és nem volt benne alapból a kormány támogatás, az komoly csalódást jelentett. Szerencsére vannak ügyes modderek akik pótolják a fejlesztők hiányosságait, így ma már a GTA -ban és a Mafiában is tudom alkalmazni, de csak korlátozásokkal(mivel xbox kontrollert emulál ha jól sejtem), pedig mennyivel jobb lenne a macskaköves utak rázkódását is érezni pl.... :O De így is sokat dob játék élményen. Pláne csúszós úton sokszor életmentő lehet a billentyűzet kissé darabos irányításával szemben.

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák