Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TIT

    veterán

    válasz Gyeptegla #74 üzenetére

    Már hogyne lenne jó,a philipset nem csak ez tartja fent,hanem a képminőség is és a többi gyártó nem teszi bele mert bonyolult algoritmusokkal kell kiszámolni az ambit és a koreaiak azért nem járnak az élen.
    Ha az ember vesz más gyártótól egy olcsó típust az se lesz jobb.Nem véletlen kerül a többi típus többe.

  • MMSZoli

    tag

    válasz Gyeptegla #74 üzenetére

    Elég érdekes véleményed van.

    A Philips TV-k kép és hangminőségben mindig eléggé az élen jártak. Még akkor is, mikor a kékeszöldes képű olcsó Samsungok bedarálták a piacot.
    Tehát ha másra nem is, de DVD, vagy TV nézésre mindenképp alkalmasak.
    TV-nézésre az ambilighttal sokkal nagyobb az élmény és a szemed sem fárad el. Már ha szeretsz filmet nézni.

    Az okosTV funkciók, a felhasználói felület, és a medialejátszás az, ahol nagyon lemaradtak a dél-koeraiakhoz képest (a japánokkal együtt), a HDD felvételt is hanyagolták.
    Lényegében az "igazi" Philips TV halálát a "geek" nemzedék és részben az ilyen beállítottságú újságírók okozták, mert a valójában elég jó "TV-TV"-ket lehúzták, mert pl nem volt jó rajta internetezni, vagy nem ismert fel öbb HD videó-formátumot.
    Ott voltam, mikor a 3D hype miatt teljesen leálltak az épp aktuális platform fejlesztésével, és újrakezdték az egészet, elvesztegetve ezzel fél évet és rengeteg pénzt. Ordas hiba volt, szerintem ebbe buktak bele.

    Egyébként pedig nézz rá a legújabb TV-jükre, a 6-magos Android TV-iket, és arra mondd hogy semmire nem jók. Szerintem kb az összes jelenleg elérhető japán TV-t lealázzák.

    Pl. 55PUS8800. Android 4.2.2, 4K UHD, Ultra slim, 1000Hz képpásztázás, kamera, skype, dupla tuner, HDD felvétel, és persze 3D
    És igen, van benne 3 csatornás Ambilight :-)

Új hozzászólás Aktív témák