Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leviske

    veterán

    Röviden: Sajnálom, hogy fLeSs elmegy, az Ő és rudi írásai miatt ragadtam talán itt, még anno. Oliverda jó választás, egy ideje már érett ez a szerep, de nem tudom elhinni, hogy nem lesz éveken keresztül téma a cikkei pártatlansága. A Veletech kapcsán meg szerintem szűkösnek fog bizonyulni a témakör, mert -lehet, hogy rosszul látom, de- igenis a már meglévő site-ok témáit boncolgatja, csak blog stílusban. (Az egészből egyelőre az érződik, hogy egy felújított LogOutban bőven elfért volna, de aztán lehet, hogy csak a bétaság teszi.)

    (#19) JoeYi: "Címlapos like-reklám"? Ez egy közösségi bejegyzés, és annak is a végén meg van említve, ha ez egy címlapos reklámnak felel meg...

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Viktor77 #26 üzenetére

    Ó, ezt ilyen előre ne jelentsük ki. :DDD

    (#31): Mondhatni folyamatos az oldal vérfrissítése kommentelők terén, nincs mindenki tisztában az előéletével. Szvsz, ha a Bulldozer nem hozza az elvárt szintet és ezt mentegetőzés nélkül hozza le, akkor megfogja Ő kapni az Intel bérenc státuszt is...

    (#22) DemonDani: Ki, hogy nézi. Egyes blogokon a pólók reklámozása kap egy teljes bejegyzést. Az akkor mi? :))

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz Parci #47 üzenetére

    3. Ehhez a táborhoz viszont nekem egyelőre kicsit komolynak/töménynek tűnik az oldal. Fog ez változni a végleges állapot eléréséig, tervezitek több téma felvételét, hogy "könnyedebb" hatása legyen az oldalnak, vagy marad ez az irány? Csak mert az ilyen (vagyis hasonló) oldalak többnyire úgy szokták ezt a tábort megfogni, hogy már tényleg szinte érezhetetlenné teszik az oldal tech beütését, vagy más, kicsit n00bb szemszögből nézik a tech-es dolgokat. (Előbbire példa mondjuk az electrose, utóbbira meg mondjuk a CollegeHumor-on a Bleep Bloop, sőt talán a Nerd Alert is.)

    [ Módosította: ollie ]

  • leviske

    veterán

    válasz Parci #153 üzenetére

    1-bites userek? :Y Szép jövő elé néz az oldal, ha már most s.gghülyének vannak nézve az olvasók.

    Amúgy azon gondolkoztatok, hogy oda felkérnétek bacsis-t is? Csak mert az olyan dolgokra, mint a "Így tuningold az iPhone-odat egy pohár puding segítségével" vagy a "Hogy hűtsd a notebookodat porszívóval" még az 1-bites userek is felkapják a fejüket.

    Napi Windows/Linux/Mac használati tanácsokra meg fel lehetne kérni az oldalról pár hozzáértőbb emberkét (pl Windows esetén moonman-t), hogy írogassanak néha egy-egy cikket arról, hogy hogy tudják biztonságosabban és könnyebben kezelni a gépeiket az 1-bites userek.

    Ezek még egy technofób embert is jobban érdekelnek, mint mondjuk az, hogy Richard Branson mikor és minek megy a víz alá és meddig marad ott...

    szerk: szóismétlés kiírtva

    [ Szerkesztve ]

  • leviske

    veterán

    válasz blueMerle #164 üzenetére

    Igen, értettem, hogy hogy érti, és ez zavar. Az 1-bites user leginkább facebook-ra és különböző üzenetküldő szolgáltatásokra használja a netet, nem tudja, hogy milyen rendszer fut a gépén ebből kifolyólag nem is tudja rendeltetés szerűen használni, de ez nem is különösebben érdekli.

    Az 1-bites felhasználói réteget egyszerűen nem tudod megfogni, mert az ilyenek legfeljebb különböző fikablogokra néznek fel rendszeresen, hogy röhögjenek az olyanokon, mint saját maguk.

    A megcélozható közönség a számítógéppel még ismerkedő tiniktől az olyan egyetemistákig/dolgozókig terjed, akik valamennyire érdeklődnek a téma iránt, de egyszerűen arra már nincs kapacitásuk, hogy többoldalnyi technológiai ömlengésből kiszűrjék, hogy ez most akkor neki jó-e, vagy sem. Az ilyen felhasználókat az érdekli, hogy a mindennapi életüket mivel tudják egyszerűbbé tenni, hogy milyen cuccok azok, amik a mindennapi rutinba jobban beleillenek.

    Szólni pedig azért szóltam Parcinak, mert úgy érzem, hogy én is egyre inkább ebbe a célközönségbe "sodródom át" és ettől még nem érzem azt, hogy egy pásztorolandó birkanyáj tagja lennék, mint azok többsége akiknek "csak facebook azonosítójuk van" és azt sem érzem, hogy olyan bulvárhírekre éheznék, mint hogy például melyik IT fejes utazik az űrbe, vagy a föld közepébe.

Új hozzászólás Aktív témák