Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    Hát nem tudom, a pes 08 nagyon jó volt, de azóta azért a fifa sokkal többet fejlődött, és a konami rohadtul nem öl bele egyáltalán pénzt, a pes13 kb úgy néz ki mint a pes9 vagy a fifa09... Hangulatban és stílusban nem nagyon lehet különbséget tenni, mivel a pes lazább ugyanakkor jobban hajaz az igazi futballra, míg a fifa nagyon pontos és nincs elnagyolva, a pes stílusa a spanyol-dél amerikai futballt tudja jobban ábrázolni, míg a fifa az angol-német foci stílushoz van közelebb.... Én fifás vagyok, de nagyon örülnék ha csinálna már végre egy új motort a konami, mert ez a grafika 1012-ben vicc... Ha ez meglenne, akkor a fifa is jobb lenne, mivel lenne vetélytársa...

    Amúgy, a pesnél hogy van ez a licenc dolog? Kiadás után tényleg jön egy superpatch ami az összes fontos licencet berakja? Ez mennyire legális (úgy tudom a pes készítői csinálják, és nem lelkes fanok)? Akkor egyáltalán miért vesznek licencet (spanyol liga)?

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz danikollar #19 üzenetére

    elírás, és amikor észrevettem letelt a szerkesztési idő.... 1012ben grafika nem nagyon volt, max a víztükrön, és azért az jobb :D

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz fatal` #21 üzenetére

    Ezt azért ne nagyon híreszteld, hogy a pes jobban néz ki mint a fifa mert csúnyán kiröhögnek.... Optimalizáltabbnak se mondanám, a fifa13 egy 4670-es vgan+gynge core2duoval (e6400) fullhdben majdnem teljesen maxon megy 35fpssel (a szűrök nem maxon vannak, de mindegyik be van kapcolsva 4x-re).... azért egy több mint 4éves alsó-középkategóriás vga-val szerintem ez az optimalizálás csúcsa, a pesnek is hasonló gépigénye van gyengébb grafikával.... És amúgy nem tudom, pc-n még el lehet lavírozgatni ezzel a pacthel, de nem tudom xboxon ha lehet is patchelni sokkal nagyobb szenvedés mint megvenni az azonos árú, szebb fifát.

    Az utolsó bekezdéseddel tökéletesen egyetértek, egyiksem tökéletes korántsem.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz fatal` #23 üzenetére

    A blur télleg rondít a képen, nem vágom minek rakták bele, de ha azt leveszed akkor sem lesz szebb, az arcok sokkal unrealisztikusabbak, a textúrák is szebbek a fifában. Most lehet felül múlni gyengébb graffal a fifát, de ha egy 4éves alsóközépkategóriás kártyán megy akkor senkit nem érdekel h a pes még 486-oson is megy, amúgy meg a fifa12 is szépen megy intel hd 3000 vga-val pedig az sem egy nagy gamer noti kártya

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák