Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz Ribi #332 üzenetére

    Én 14 év only apple időszak után hagytam őket ott 2 éve... a pont az í-re pont a szervízük volt... iPhone 6 touch disease, amit beismertek mint hiba, s tudott h tervezett avultatás miatt történt csak túltolták... szóval azt bejelnetették h ok, elrontottuk, javítjuk. 60k hufért. Aha, kösz.
    2015ös laptopom 2016 végén 250k huf szervízdíjat kapott, mert elfüstölt az alaplapon valami benne. Nem szó szerint, de vmi ott megadta magát a hőtől... 250k!!! égy másfél éves gépért, ami nem volt túlhajtva soha... azóta tök jól megvagyok, sőt android konkrétan ezerszer jobban bejön, win+linux meg van olyan stabil mint osx, s programok 99% vagy ugyanúgy van rá, vagy alternatíva.
    Applenél nem márkahűség van, hanem márkarabság, amiből én szerencsére megszabadultam :D
    Hozzáteszem a 14 év alatt mindegyik iPhone-ommal, az iPademmel és mindegyik macbookommal volt valami garis hiba. Csak anno, amíg nem egy IT-s divatcég voltak, hanem egy divatos IT cég még Jobs alatt, a nem önhibámból eredő hibákat szó nélkül cserélték, mindig. Prémium termék stb. Ma meg eljutottunk oda, h ők húznak le a legjobban szervíz terén is :D És 3rd party szervízeket ellehetetlenítenek, szándékosan. Undorító...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák