Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iguana

    őstag

    válasz Bandit79 #175 üzenetére

    rosszul értelmezted amit írtam. ráadásul én olyan márka hűtlen vagyok, hogy nekem teljesen mindegy ki a gyártó. oda-vissza cserélgetem ha kell, mint egy rossz ribizli.
    a mondandóm lényege ez:
    "most és rövidtávon az RT nem az a dolog...'"
    zöld vagy piros csapat? teljesen_tök_mindegy jelenleg RT tekintetében. mert baromi kevés (teljesítményben), mert még gyerekcipőben jár.
    az RT létjogosultságát nem vitatom...biztos jó lesz majd úgy 3-4 év múlva mire:
    1. "leszivárog" jól implementálva a játékokba (értsd nem túltolt csillogás, minden wax szerűen fénylik) és nem csak techdemokban, benchmark-okban nézegethetjük évekig. pl. én 1x lefuttatok egy ilyen demót, hú, de fasza, aztán kész.
    2. addigra már réééég el is felejtettük a mostani nvidia vagy amd szériáit. mert hogy nem ezeken fogunk "valódi, jó" RT-s játékokkal játszani az 100%...de még a következő szériákon sem.
    a mostani RT egyszerűen semmi, szolid szalonpuki és jelentős kompromisszummal jár. persze mindent el kell kezdeni valahogy, értem én.
    majd kiforrja magát szoftveres és hardveres oldalról is, de ezért "értelmetlen és felesleges" sokaknak az RT-s képesség (játékos szemszögből).

    14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

Új hozzászólás Aktív témák