Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz mhmpista #59 üzenetére

    A múltkoriban épp egy BD-t vásároltam az egyik budapesti MM-ban és épp előttem fizetett ki egy harmicközepe körüli kishölgy egy 55"-os Samsung LED-LCD-t. A pénztárig jött vele a Samsung feliratú pólós emberke, amíg a kiscsaj le nem szurkolta a 770 eFt-ot a készülékért. Azt hittem, elsírom magam. Ennyiből konkrétan a tavalyi csúcskategóriás, 65"-os Panasonic-plazmát (65VT50) megkaphatta volna és olyan szinten minőségibb képet nézhetne, 26 cm-rel nagyobb átlóval (ami képernyő-területet tekintve brutális növekmény), hogy seggreülne tőle. Ilyen az, amikor a tudatlan ember bemegy vásárolni és egy erre ráállított marketingmókus teledumálja a fejét szakmaiatlan szlogenekkel. Még vissza is mentem megnézni a kiállított példányt, na, akkor szállt el végleg az agyam, hogy mire képesek ennyi pénzt kiadni az emberek.

    De amúgy egy hétre rá beszélgettem az egyik Panashop eladójával is (meglepően tájékozott volt minden téren) és konkrétan azt mondta, hogy nehogy azt higgyem, hogy az abszolút csúcs 60ZT60-ból (1.3 mFt az ára), 1-2 darab ment csak el a hazai bemutatása óta eltelt 1 hónapban. Azt mondta, hogy meglepődnék, ha tudnám, hogy mennyien keresnek ilyen árszintű TV-t. Szóval az 55VT60 ára minden, csak nem magas. Persze van, aki a felét sem költené soha TV-re, de akinek ez a hobbija és minőséget keres, az konkrétan nem talál jobb TV-t ennyiért.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák